Anticeliulitinis masažas

Expert grožio salonas

Anticeliulitinis masažas Expert salone

 

Celiulitas gąsdinantis žodis, o estetinis vaizdas gali būti dar nemalonesnis.

Anticeliulitinius masažus atlieka • medikė – masažistė • Romutė Valiukevičienė

KOJŲ ANTICELIULITINIS MASAŽAS (blauzdų, šlaunų ir sėdmenų)

Atsiradęs, vizualiai matomas apelsino žievelės efektas bei padidėjusios sėdmenų, šlaunų ir blauzdų apimtys gali tapti dideliu galvos skausmu.

Statistiškai apie 90% moterų susiduria su šia problema, tačiau svarbu suprasti, kad celiulitas yra sveikatos sutrikimas, tai nėra tik estetinė bėda. Celiulitas – tai riebalinio audinio pakitimai. Dažnai tai susiję su kraujo apytakos sutrikimais, kurių pasekoje organizme kaupiasi skysčiai bei toksinai.

Pagrindinė gydymo priemonė celiulitui mažinti – anticeliulitinis masažas. Masažo judesių pagalba stipriai suaktyvinama kraujo cirkuliacija, audiniai aprūpinami deguonimi, pašalinami žalingi toksinai ir anglies dvideginis.

Po 10-ties anticeliulitinio masažo procedūrų kurso oda tampa daug elastingesnė ir stangresnė. Keičiasi formos ir bendra išvaizda. Apimtys gali tapti keliais dydžiais mažesnės. Procedūrų skaičius priklauso nuo celiulito stadijos. Anticeliulitinio masažo metu Jums suteiksime konsultaciją dėl rekomenduotino procedūrų skaičiaus, taip pat patarsime, kaip išsaugoti gražias kojas bei išlaikyti masažo efektą kuo ilgiau.

Kaina • 60.00 € Trukmė 90 min.

PILVO ANTICELIULITINIS MASAŽAS SU ĮVINIOJIMU

Pilvo stritis, kūno dalis dažnai priverčianti jaustis nepatogiai. Visų pirma, tai gali būti nepageidaujamas poodinis riebalinis sluoksnis, iškreipiantis kūno formas. Kartais nepatogumo jausmą sukelia ir kitos varginančios problemos – pilvo pūtimas, diegliai, sutrikęs virškinimas, vidurių užkietėjimas, nuolat jaučiamas diskomfortas bei sunkumo jausmas.

Norint atsikratyti šių problemų rekomenduojamas anticeliulitinis pilvo masažas su įviniojimu. Masažo metu susikoncentruojama storojo žarnyno srityje – pašalinami oro kamščiai ir suaktyvinama žarnyno veikla. Savijauta tampa geresnė, jau po pirmosios procedūros dingsta sunkumo jausmas. Taip pat pilvo masažo metu išmasažuojamas pilvo raumuo, tai padeda isjudinti poodini riebalinį sluoksnį ir padailinti taliją. Procedūros pabaigoje atliekamas įviniojimas. Pilvo įviniojimas sustiprina masažo efektą, taip pat padeda pašalinti toksinus ir skysčiu perteklių.

Rekomenduojamas 10-15 procedūrų kursas.

KAINA • 25.00 € TRUKMĖ 40 MIN.

•  •  •  •  •

Norite atsikratyti celiulito? Užpildykite ir išsiųskite tiesiogiai Expert Grožio Salonui šią formą. Expert Salono komanda susisieks su Jumis netrukus ir pasirinksit laiką.

Laukai pažymeti * yra privalomi

Džiaugiamės, kad Jus  sudomino anticeliulitinis masažas Expert salone.

 

Saltoniškių g. 9
Vilnius 08105 Vilnius 08105, Lietuva
Gauti važiavimo nuorodas
PC Panorama, I aukštas Darbo laikas I-VII 10-22 val.

Įvertinti ir rašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *