Careline Kosmetika Plaukams

mamaimam.lt

Visa Careline kosmetika plaukams yra gaminama Izraelyje ir priklauso lyderiaujančiam koncernui Sano. Sano koncerno kosmetika patenka į TOP 5 Izraelyje pagal pardavimus.

Careline Kosmetika Plaukams

 

Careline šampūnai ir kondicionieriai yra pagaminti pagal inovatyvę formulę su šilko proteinais kurie drėkina, maitina ir minkština plaukus. Linijoje yra šampūnai ir kondicionieriai skirti skirtingiems plaukų tipams : normaliems plaukams, sausiems plaukams, garbanotiems plaukams, dažytiems plaukams ir nuo pleiskanų.

 

Caraline šampūnai ir kondicionieriai

Careline kaukės plaukams. Daugėlis žalingų aplinkos veiksnių neigiamai veikia mūsų plaukų struktūrą. Careline maitinamųjų kaukių linija padeda apsaugoti jūsų plaukus nuo žalingo poveikio, stiprina, drėkina ir padengia juos apsauginiu sluoksniu. Palengvina plaukų iššukavimą ir modeliavimą.

Careline kaukės plaukams

Careline kremai plaukams apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių ir žalingo aplinkos poveikio, išsaugo elastingumą ir suteikia spindesio. Plaukų kremo sudėtyje yra specialių drėkinamųjų ir maitinamųjų komponentų, kurie sudaro apsauginę plėvelę ant plaukų pluošto, kad jūsų plaukai išliktų sveiki, minkšti ir spindintys.

Careline kremai plaukams

Domina Careline kosmetika plaukams?

Pateikite Jums aktualius klausimus tiesiogiai Careline pardavėjams internete mamaimam.lt , išsiųsdami šią formą. Parduotuvės darbuotojai netrukus susisieks su Jumis ir atsakys į visus Jūsų klausimus apie Careline kosmetiką plaukų priežiūrai.

Nepamirškite, kad mamaimam.lt parduotuvėje internete grįžta klientams pinigai nuo apmokėtos sumos todėl Careline kosmetika gaunasi pigiau!

Žalgirio g. 88
Vilnius 09301 ,Vilnius
Gauti važiavimo nuorodas
Parduotuvės Darbo laikas Pirmadienis • 10:00 - 18:00 Antradienis • 10:00 - 18:00 Trečiadienis • 10:00 - 18:00 Ketvirtadienis • 10:00 - 18:00 Penktadienis • 10:00 - 18:00 Šeštadienis • Uždaryta Sekmadienis • Uždaryta Careline kosmetika mamaimam.lt internetinėje parduotuvėje galite įsigyti VISĄ PARĄ

Įvertinti ir rašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *