Grožio injekcijos Estetus klinikoje Vilniuje

Estetus Klinika Vilniuje

Grožio injekcijos Estetus klinikoje Vilniuje – kainos

  • Raukšlių korekcija botulino injekcijomis. Kaina nuo 70 €. Tai grožio injekcijų procedūra veido ir kaklo raukšlių lyginimui, odos jauninimui ir stangrinimui. Procedūra yra greita ir nesudėtinga, o jos poveikis pasireiškia per kelias dienas ar savaitę ir tęsiasi nuo 3 iki 12 mėnesių.
  • Raukšlių korekcija hialurono rūgšties injekcijomis. Kaina nuo 175 €. Raukšlių korekcija hialurono rūgšties injekcijomis leidžia ne tik pašalinti smulkiąsias ir sumažinti giliąsias raukšles. Kartu tai efektyvi ir saugi procedūra, kovojanti su odos plonėjimu ir veido kontūrų pilnumo praradimu. Esant poreikiui, hialurono injekcijomis galima pakoreguoti įvairias veido sritis: suteikti didesnę apimtį skruostams, lūpoms, išryškinti jų kontūrą.
  • Botulino toksino injekcijos nuo prakaitavimo. Kaina nuo 400 €. Padidėjęs prakaitavimas, kitaip dar vadinamas, hyperhidroze – nemaloni ir varginanti problema, efektyviai išsprendžiama botulino toksino „Dysport” injekcijomis. Injekcijos leidžia pašalinti pernelyg gausų prakaitavimą, jo sukeliamą nemalonų kvapą ir kitus nepatogumus. Tai neskausminga procedūra, kurios poveikis trunka 9-12 mėnesių.
  • Lūpų putlininas injekcijomis (apimties didinimas ir kontūro formavimas). Kaina nuo 230 €. Tai efektyvi ir veiksminga procedūra, kurios metu, priklausomai nuo Jūsų norų ir poreikių, pakoreguojama lūpų forma, išryškinamas lūpų kontūras, lūpoms suteikiamas putlumas. Lūpų apimties didinimas ir lūpų putlinimas – visiškai saugi priemonė, leidžianti suformuoti, pakoreguoti ir / ar atkurti Jūsų lūpų formą ir kontūrą.
  • Biorevitalizacija veido odai. Kaina 140 – 160 €. Tai procedūra skirta biologiškam odos atgaivinimui ir jos gyvybinės funkcijos suaktyvinimui. Į audinį suleidžiamas nedidelis kiekis hialurono rūgšties. Po injekcijos prasideda odos drėkinimas, oda pradeda aktyviai gaminti nuosavą hialurono rūgštį, formuojasi naujos dermos skaidulos, atsistato odos struktūra, išlygėja reljefas ir spalva, oda tampa elastinga,, dingsta net smulkios raukšlelės.
  • Mezoterapija veido odai. Kaina nuo 60 €. Tai medicininė gydymo technika, kurios metu į probleminės veido odą mikroinjekcijomis sušvirkščiami įvairūs veiklieji preparatai. Preparatai tiesiogiai veikia korekcines zonas. Šia  gydymo metodika leidžia efektyviai koreguoti odos ir poodžio amžiaus nulemtus pakitimus ir estetinius trūkumus.

Domina Grožio injekcijos Estetus klinikoje Vilniuje?

Registruotis ir užduoti Jums rūpimus klausimus tiesiogiai klinikos specialistams galite užpildę šią formą. Estetus klinikos specialistai susisieks su Jumis ir atsakys į visus Jums rūpimus klausimus apie grožio injekcijas.

Laukai pažymeti * yra privalomi

Džiaugiamės, kad grožio injekcijoms Vilniuje pasirinkote Estetus kliniką!

Pamėnkalnio g. 25
Vilnius 01113 Vilnius 01113, Lietuva
Gauti važiavimo nuorodas
Estetus klinikos Vilniuje darbo laikas Pirmadienis • 09:00 - 19:00 Antradienis • 09:00 - 19:00 Trečiadienis • 09:00 - 19:00 Ketvirtadienis • 09:00 - 19:00 Penktadienis • 09:00 - 19:00 Šeštadienis • 10:00 - 14:00 Sekmadienis • Nedirba

1 review

  1. aciu, puikus straipsnis 🙂

Įvertinti ir rašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *