Makiažo pamokos Klaipėdoje

Kristina Kaziulienė - "Grožio Akys"

Makiažo pamokos Klaipėdoje su ilgametę patirtį turinčia dėstytoja – Kristina Kaziuliene. Makiažo pamokų sau metu meistrė atskleis paslaptis, kokia kosmetika patikimiausia, saugiausia ir su kuria greitai ir kokybiškai pasidarysite reikiamą makiažą.

Makiažo pamokos Klaipėdoje

  • Dieninio makiažo sau pamokos Klaipėdoje kaina 75€ (į kainą įskaičiuotas kosmetikos priemonių rinkinys kurio vertė yra 59,95€)  Dieninis makiažas paryškins gražiausius Jūsų bruožus ir išlygins odą. Mes visos ryte skubam į darbą ar paskaitas todėl kokybiškam makiažui neužtenka laiko. Makiažo pamokos metu išmokysime Jus greitai ir kokybiškai pasidaryti dieninį makiažą sau sugaištant tam vos 15 minučių ! 
  • Dalykinio makiažo sau pamokos Klaipėdoje kaina 75€ (į kainą įskaičiuotas kosmetikos priemonių rinkinys kurio vertė yra 59,95€)  Makiažo pamokos metu išmokysime Jus kaip išvengti baisiausių klaidų dalykiniame makiaže. Patarsime kokios tinkamiausios spalvos ir svarbiausi akcentai. Sužinosite viską, kas svarbiausia kad palikti gerą įspūdį.
  • Brandžios moters makiažo sau pamokos Klaipėdoje kaina 50€  Makiažo pamokos metu išmokysime Jus kaip lygiai padengti veidą, paryškinti akis, pakelti užkritusį voką, pakelti nusvirusius lūpų kampučius ir kaip užmaskuoti pigmentines dėmes. Dėstytoja patars kokias spalvas pasirinkti pagal Jūsų odos spalvinį tipą.
  • Mamos ir dukros makiažo sau pamokos Klaipėdoje kaina 75€ (į kainą įskaičiuotas kosmetikos priemonių rinkinys kurio vertė yra 59,95€)  Makiažo pamokos metu mamai ir dukrai patarsime daug svarbių dalykų, į ką reikia atkreipti dėmesį, renkantis kosmetiką. Kokių sudedamųjų dalių kosmetikoje reiktų vengti, kuo skiriasi kosmetika jaunoms mergaitėms, nuo kosmetikos, kurią naudoja mamos ir kodėl dukrai negalima jos naudoti.
  • Vakarinio makiažo sau pamokos Klaipėdoje kaina 75€ (į kainą įskaičiuotas kosmetikos priemonių rinkinys kurio vertė yra 59,95€)  Makiažo pamokos metu padėsime sužinoti kokios spalvos Jums tinkamiausios vakariniam makiažui pagal spalvinį tipą. Patarsime kokią pudrą pasirinkti ir kaip pasidažyti kad atrodytum, kaip iš žurnalo viršelio.

Domina makiažo pamokos Klaipėdoje?

Užpildykite ir išsiųskite tiesiogiai šią formą Kristinai . Dėstytoja susisieks su Jumis netrukus ir pasirinksite patogų laiką pageidaujamai makiažo pamokai.

Laukai pažymeti * yra privalomi

Džiaugiamės, kad makiažo pamokoms Klaipėdoje pasirinkote Kristiną Kaziulienę!

H. Manto g. 11
Klaipėda 92130 Klaipėda 92130
Gauti važiavimo nuorodas
Darbo laikas • I - V

Įvertinti ir rašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *