Manikiūras Šiauliuose – centre

Meri Grožio Salonas

Gražus manikiūras yra būtent tai ko reikia kiekvienai moteriai ar vyrui, nes gerai prižiūrimos rankos yra vienas iš svarbiausių dalykų. Nepriekaištingai atliktas manikiūras visada buvo, yra ir bus madoje. Sutvarkytos rankos – moters ar vyro vizitinė kortelė. Kaip dažnai atkreipiate dėmesį į savo rankas, stebite nagų būklę? Gal nepakanka laiko ir pastangų? Šiauliuose – centre Meri grožio salonas atidarytas būtent jums, nes tik čia jūsų pirštai pailsės ir atsipalaiduos, o pirštų nagai įgaus natūralų spindesį, sveiką išvaizdą, atrodys gražiai bei prižiūrėti. Manikiūras Šiauliuose – centre Meri grožio salone puiki galimybė Jums.

 

Manikiūras Šiauliuose – centre Meri grožio salone

  • HIGIENINIO MANIKIŪRO kaina – 6€
  • HIGIENINIO MANIKIŪRO SU LAKAVIMU kaina – 8€
  • HIGIENINIO MANIKIŪRO SU GELINIU LAKAVIMU + DAILE kaina 13 – 15€
  • HIGIENINIO MANIKIŪRO SU GELINIU LAKAVIMU + BIOGELIS kaina – 17€
  • GELINIO LAKAVIMO BE MANIKIŪRO kaina – 10€

Jūs galite apsirengti sportiniais drabužiais ir būti be makiažo, bet jūsų rankos visada turi atrodyti nepriekaištingai. Dabar yra gana daug manikiūro pasiūlymų, grožio salonai siūlo daugybę paslaugų, bet norint rasti gerą manikiūro meistrą nėra lengva. Galų gale norisi kad būtent jūsų rankos atrodytų puikai. Manikiūras tapo ne tik kiekvienos moters privalomu grožio atributu, bet ir save prižiūrinčių vyrų. Šiauliuose – centre Meri grožio salone dirba tik aukštos kvalifikacijos meistrai, kurie puikai žino savo darbo specifiką, šioje srityje dirba ilgai, nuolat studijuoja ir tobulina savo žinias įvairiuose seminaruose ir mokymuose. Mūsų grožio salone dirbantys profesionalai naudoja tik kokybiškus produktus ir yra pasirengę suteikti jums kokybiškas manikiūro paslaugas.

Gražus manikiūras viena iš moters ar vyro sėkmės paslapčių. Jei norite, kad jūsų nagai atrodytų gražiai, tvarkingai ir būtų prižiūrėti: Šiauliuose – centre Meri grožio salonas skirtas Jums. Manikiūras yra puiki galimybė net ir kasdieniame gyvenime atrodyti puikiai ir jaustis tikra karalienė. Kam laukti? Registruokitės manikiūrui jau dabar ir susitinkame Šiauliuose – centre Meri grožio salone.

Reikalingas manikiūras Šiauliuose?

Jei domitės manikiūru Šiauliuose, kviečiame registruotis. Susisiekite nurodytu telefonu ir pasirinksite Jums patogų laiką manikiūrui.

Džiaugiamės, kad rūpinatės savo išvaizda ir manikiūrui Šiauliuose renkatės Meri Grožio Saloną!

Vilniaus g. 112
Šiauliai 76290 76290 Šiauliai
Gauti važiavimo nuorodas
Grožio Salono Meri Darbo Laikas
Pirmadienis 09:00 - 19:00
Antradienis 09:00 - 19:00
Trečiadienis 09:00 - 19:00
Ketvirtadienis 09:00 - 19:00
Penktadienis 09:00 - 19:00
Šeštadienis 08:00 - 14:00
Sekmadienis Nedirbame

Įvertinti ir rašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *