Permanentinis makiažas Šiauliuose – centre

Meri Grožio Salonas

Permanentinis makiažas (mikropigmentacija) atliktas Šiauliuose – centre Meri grožio salone puiki galimybė atrodyti gražiai ir nepriekaištingai. Laiko taupymas nėra vienintelė priežastis, kodėl permanentinis makiažas toks populiarus. Per pastaruosius kelerius metus pagerėjo technologijos, įrankiai ir būdai. Kiekvienos moters grožio pagrindai – gražūs antakiai, akys ir lūpos.

Permanentinis makiažas Šiauliuose – centre Meri grožio salone

  • PERMANENTINIO ANTAKIŲ PARYŠKINIMO kaina – 50€
  • PERMANENTINIO ANTAKIŲ PARYŠKINIMO KOREKCIJA kaina – 50€
  • PERMANENTINIO AKIŲ PARYŠKINIMO kaina – 50€
  • PERMANENTINIO AKIŲ PARYŠKINIMO KOREKCIJA kaina – 50€
  • LŪPŲ APVEDIMO kaina – 50€
  • LŪPŲ APVEDIMO KOREKCIJA kaina – 50€

Šiandien permanentinis makiažas yra beveik meninė procedūra, kuri reikalauja ne tik specialisto patirties, įgūdžių, bet ir gero skonio. Šiauliuose – centre Meri grožio salone dirbantys profesionalai visada puikiai atliks savo darbą, o permanentinio makiažo rezultatai visada nudžiugins. Permanentinio antakių makiažo rezultatas – antakiai atrodo tarsi jie būtų šiek tiek tamsinti su šešėliais, vizualiai storesni, pasiekiamas ypač natūralus vaizdas. Dažnai moterys nuvertina antakių vaidmenį moters išvaizdoje. Reikia nepamiršt, kad antakiai pabrėžia išvaizdą bei prisideda prie moters patrauklumo.  Po permanentinio akių makiažo Jūsų žvilgsnis taps išraiškingesnis. Permanentinis lūpų makiažas yra puikus būdas nesinaudojant injekcijomis šiek tiek jas padidinti ir suteikti savo lūpoms gražų atspalvį, bei nereikės nuolat naudoti lūpdažių. Šiauliuose – centre Meri grožio salone dirbantys profesionalai visada atsakys į klausimus, atskleis permanentinio makiažo subtilybes bei patars dėl spalvos, formos ir technikos parinkimo. Visada patariame po procedūros vengti tiesioginių saulės spindulių. Nelaukite ir jau dabar registruokitės permanentiniam makiažui Šiauliuose – centre Meri grožio salone.

Reikalingas permanentinis makiažas Šiauliuose?

Jei domitės permanentiniu makiažu Šiauliuose, kviečiame registruotis. Susisiekite nurodytu telefonu ir pasirinksite Jums patogų laiką permanentiniam makiažui.

Džiaugiamės, kad rūpinatės savo išvaizda ir permanentiniam makiažui Šiauliuose renkatės Meri Grožio Saloną!

 

Vilniaus g. 112
Šiauliai 76290 76290 Šiauliai
Gauti važiavimo nuorodas
Grožio Salono Meri Darbo Laikas
Pirmadienis 09:00 - 19:00
Antradienis 09:00 - 19:00
Trečiadienis 09:00 - 19:00
Ketvirtadienis 09:00 - 19:00
Penktadienis 09:00 - 19:00
Šeštadienis 08:00 - 14:00
Sekmadienis Nedirbame

Įvertinti ir rašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *