Plaukų dažymas Šiauliuose – centre

Meri Grožio Salonas

Kiekviena moteris nori atrodyti gražiai ir stilingai. Plaukų dažymas Šiauliuose – centre Meri grožio salone yra vienas iš būdų pakeisti savo išvaizdą bei atrodyti elegantiškai. Laikui bėgant atsiranda vis nauji plaukų dažymo tipai ir būdai. Kai kurios moterys renkasi natūralius atspalvius, o kitos priešingai mėgsta ryškias spalvas. Plaukų dažymas Šiauliuose – centre Meri grožio salone leis jums atrodyti nepriekaištingai ir žavingai. Plaukų dažymo profesionalai dirbantys Šiauliuose – Meri grožio salone atliks savo darbą profesionaliai ir kokybiškai, o dažymui bus naudojamos tik aukštos kokybės dažai.

Plaukų dažymas Šiauliuose – centre Meri grožio salone

 

• PLAUKŲ ŠAKNŲ DAŽYMAS (be dažų) kaina 10 – 18€
• PLAUKŲ DAŽYMAS VIENA SPALVA/ŠAKNYS + TONAVIMAS (be dažų) kaina 15 – 30€
• PLAUKŲ SRUOGELIŲ DAŽYMAS (be dažų) kaina 15 – 40€
• MODERNUS PLAUKŲ DAŽYMAS (be dažų) kaina nuo – 25€
• PLAUKŲ DAŽŲ SPALVOS NUĖMIMAS (be spalvos išėmėjo) kaina 15 – 40€
• Už paslaugas po 19 val. taikomas papildomas mokestis kaina – 5€

Šiandien ne tik moterys, bet ir vyrai nori keistis, nustebinti ir įkvėpti. Šiauliuose – Meri grožio salone dirbantys stilistai siūlo efektyvius plaukų dažymo būdus kaip pabrėžti jūsų individualumą ir išskirtinumą. Šiuolaikiniai plaukų dažymo būdai leis pabrėžti moters ypatingą stilių. Prižiūrėti ir stilingai nudažyti moters plaukai pritraukia vyrų dėmesį, kuris yra svarbus kiekvienai moteriai. Plaukų dažymas padės pabrėžti jūsų grožį, padaryti vaizdą ryškesnį. Šiauliuose Meri grožio salone dirbantys plaukų dažymo meistrai visada patars, rekomenduos spalvą, dažymo būdą ir tipą. Šiuolaikinės, stilingos moters įvaizdį sudaro ne tik tinkamai parinkti drabužiai, batai, aksesuarai, bet ir plaukų spalvą ir šukuoseną. Plaukų dažymas suteikia galimybę išsiskirti, parodyti kitiems savo unikalų stilių.

Beveik visos moterys nori išsiskirti, todėl ieško dizainerių, išskirtinių daiktų ir aksesuarų. Šiauliuose – centre Meri grožio salone dirbantys plaukų dažymo stilistai padės jums labiau pasitikėti savimi, puikiai atrodyti ir jaustis skoningai. Nepamirškite, kad plaukų dažyme svarbūs šie aspektai: specialistas neturintis plaukų dažymo įgūdžių negalės gerai atlikti darbo, pigūs ir nekokybiški dažai nesuteiks norimo rezultato, o tik gerai parinkta dažymo technika ir būdas garantuoja stulbinantį efektą. Todėl nelaukite ir registruokitės plaukų dažymui Šiauliuose – centre Meri grožio salone. Gerai parinkta plaukų spalva ir profesionaliai atliktas plaukų dažymas suteiks Jums elegancijos ir žavesio. Šiauliuose – centre adresu Vilniaus g. 112 įsikūręs Meri grožio salonas tikrai jums – tai visada jauki aplinka, savo darbą išmanantys profesionalai ir be abejo gera nuotaika bei pasiektas norimas išvaizdos rezultatas.

Reikalingas plaukų dažymas Šiauliuose?

Jei domitės plaukų dažymu Šiauliuose, kviečiame registruotis. Susisiekite nurodytu telefonu ir pasirinksite Jums patogų laiką plaukų dažymui.

Džiaugiamės, kad rūpinatės savo išvaizda ir plaukų dažymui Šiauliuose renkatės Meri Grožio Saloną!

Vilniaus g. 112
Šiauliai 76290 76290 Šiauliai
Gauti važiavimo nuorodas
Grožio Salono Meri Darbo Laikas
Pirmadienis 09:00 - 19:00
Antradienis 09:00 - 19:00
Trečiadienis 09:00 - 19:00
Ketvirtadienis 09:00 - 19:00
Penktadienis 09:00 - 19:00
Šeštadienis 08:00 - 14:00
Sekmadienis Nedirbame

Įvertinti ir rašyti atsiliepimą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *