Manikiūras Vilniuje : patarimai ir tendencijos

Kaip nepasiklysti, renkantis manikiūro paslaugas Vilniuje?

Nagų priežiūra – neatsiejama kiekvienos Vilnietės gyvenimo dalis, o profesionalus ir dailus manikiūras Vilniuje – vizitinė kortelė. Kaip nepasiklysti, renkantis manikiūro paslaugas Vilniuje? Koks nagų lakas užtikrina estetišką nagų išvaizdą? Ko reikia, kad manikiūras būtų kokybiškas ir ilgalaikis? Atsakymais į šiuos ir kitus su manikiūru susijusius klausimus bei nagų priežiūros patarimais dalinasi Grožio Studija 1 specialistės.

Manikiūras Vilniuje
Manikiūras Vilniuje : patarimai ir tendencijos

Vietoje pietų – manikiūras Vilniuje

Iš tiesų manikiūro reikšme nagų grožiui ir sveikatai neabejoja turbūt nei viena moteris. Vis tik neretai linkstama manyti, kad rankų ir nagų priežiūra reikalauja labai daug laiko ir išlaidų. Grožio Studija 1 keičia šį požiūrį į manikiūrą: manikiūras Vilniuje gali būti prieinamas kiekvienai savo grožiu besirūpinančiai dailiosios lyties atstovei, nepriklausomai nuo laiko išteklių ir finansinių galimybių.
Jei nagučiai prieš tai buvo nelakuoti ir nereikia pašalinti paprasto ar gelinio lako, manikiūras Vilniuje Grožio Studijoje 1 trunka vos 45 minutes. Per šį laiką atliekamas higieninis manikiūras, o nagučiai nulakuojami pasirinkta spalva. Tokios trukmės manikiūras užtikrina profesionalią, tinkamą ir kokybišką procedūrą, o kartu yra subalansuotas veiklioms, dirbančioms moterims bei mažus vaikus auginančioms mamytėms.
Taip pat vertėtų atsiminti, kad šiuolaikinis manikiūras ir lakavimas, kuriam naudojamos kokybiškos, pasaulyje pripažintų prekės ženklų priemonės, išlieka 3-4 savaites. Ryškesnėmis spalvomis nulakuoti nagučiai estetiškai atrodo 2-3 savaites. Todėl, lyginant su manikiūro „išsilaikymo“ trukme, periodiška investicija į dailų ir kokybišką manikiūrą tikrai nėra didelė ir greitai atsiperka. O manikiūras Grožio Studijoje 1, įsikūrusioje Upės g. 9 Vilniaus Centrinėje Universalinėje Parduotuvėje  (VCUP), garantuoja ne tik išskirtinai greitą ir labai kokybišką dailių, estetiškų, išpuoselėtų nagų efektą, bet ir itin draugišką kainą – čia manikiūras su geliniu lakavimu Jums kainuos vos 22 eurus.

Manikiūras Vilniuje per pietų pertrauką
Vietoj pietų – manikiūras Vilniuje Grožio Studija 1

Kokie manikiūrai Vilniuje madingiausi?

Nagų dailėje ir puošyboje, kaip ir visuose grožio paslaugų sektoriuose, egzistuoja tam tikros mados ir tendencijos. Kiekvieną sezoną nagų priežiūros ekspertai pristato madingiausias spalvas ir populiariausius nagų dailės raštus. Ilgą laiką nagų puošyboje dominavo blizgantys elementai ir gausūs piešiniai. Šio sezono topai – tiesiomis linijomis papuošti nagai bei ombre lakavimas, kuriam būdingas subtilus spalvų perėjimas iš tamsesnės į šviesesnę spalvą. Kalbant apie spalvų paletę, itin populiarios visos nude spalvos ir atspalviai: kūno spalva, pilka, prigesinta persikinė, švelniai rausva.
Iš mados niekada neišeina prancūziškas lakavimas. O klasiką ir tradicijas mėgstančioms moterims rekomenduojama rinktis raudoną spalvą – tiek šviesius ir ryškius, tiek prigesintus ir tamsius raudonos spalvos tonus. Raudona spalva nulakuoti nagai – tai manikiūro klasika, kuri yra ir bus populiari bei puikiai tiks tiek kasdieniam, tiek šventiniam manikiūrui. Raudoną spalvą labai mėgsta ir stipriosios lyties atstovai: raudona spalva traukia vyrų akį, jiems tai graži, seksuali, moters pasitikėjimą savimi simbolizuojanti spalva.

Manikiūras Vilniuje Grožios Studija 1
Manikiūras Vilniuje • nagų lakavimas nude spalva

Kas svarbiausia renkantis manikiūrą?

Ilgametę patirtį sukaupę Grožio Studija 1 manikiūro meistrės atkreipia dėmesį, kad mados madomis, tačiau svarbiausia yra manikiūro kokybė. Kokybiškas manikiūras turi išpildyti du pagrindinius kriterijus:

  1. Atliekant manikiūrą būtina naudoti geras, patikimas, aukštos kokybės priemones. Pasirinkus kokybišką nagų laką, gelinis lakavimas išlieka 3-4 savaites. Tačiau lakas nėra vienintelis elementas, nuo kurio priklauso manikiūro ilgalaikiškumas. Kad lakas tobulai dengtųsi ir tinkamai sukibtų su nagu, labai svarbi yra bazė, naudojama kaip nagų lako pagrindas. Reikšmingas ir viršutinis sluoksnis, saugantis nagų lako spalvą, užtikrinantis stipresnį blizgesį bei suteikiantis lakavimui pilnumo efektą. Grožio Studijoje 1 naudojamos Lietuvoje ir užsienyje pripažintos bei įvertintos EMI nagų priežiūros priemonės ir lakai.
  2. Labai svarbu, kad manikiūrą atliktų patyrusi meistrė, turinti profesionalius manikiūro įgūdžius. Patyrusios meistrės padės išvengti nagų odelių pažeidimų, užtikrins, kad nagai būtų pamaitinti, patars, kaip puoselėti nagus ir jų grožį. Grožio Studijoje 1 dirba profesionalios, nuolat kvalifikaciją tobulinančios meistrės, kurių darbo patirtis ne mažesnė nei 3 metai.
Ilgalaikis gelinis manikiūras Vilniuje
Ilgalaikis gelinis manikiūras Vilniuje

Manikiūrą Vilniuje pamažu atranda ir vyrai

Nors vyrai Lietuvoje išlieka gana konservatyvūs ir neretai skeptiškai žiūri į manikiūro procedūrą, ši paslauga pamažu pradeda populiarėti ir tarp vyriškosios giminės atstovų. Pagrindinė vyrus stabdanti problema – klaidingas vyrų įsitikinimas, kad manikiūras yra išimtinai moteriška procedūra ir reiškia vien ryškiai nulakuotus nagus.
Vyrai neretai nustemba išgirdę, kad manikiūras – tai rankų odos ir nagų priežiūros procedūra, kurią periodiškai rekomenduojama atlikti tiek moterims, tiek vyrams. Taip pat pastebima, kad kol kas užsukti pas nagų priežiūros specialistę vyrus paskatina žmonos arba draugės. Tačiau kartą išbandę šią procedūrą vyrai tampa nuolatiniais klientais. Grožio Studija 1 siūlo manikiūro Vilniuje paslaugas ir vyrams: šią paslaugą sudaro ne tik higieninis manikiūras, bet ir masažas bei parafino vonelė.

Manikiūras – ne tik grožiui, bet ir higienai

Manikiūro tradicijos siekia 3000 m. pr. Kr. Kiniją: būtent kinai buvo nagų lakavimo ir nagų puošybos pradininkai. Tačiau manikiūras tuomet, skirtingai nei šiais laikais, buvo naudojamas ne grožio tikslams. Nagų lako spalva Senovės Kinijoje nurodydavo socialinį statusą – kilmingų asmenų, karališkos kilmės kinų nagai buvo dažomi raudonai arba juodai. O nagų lakas buvo išgaunamas iš natūralių gamtoje randamų medžiagų, įvairių augalų, medžio žievės ar net žuvų žvynų.
Po Romos imperijos žlugimo nagų puošybos tradicijos išnyko. Į madą jos sugrįžo Renesanso laikotarpiu. Šiandien manikiūras ir nagų lakavimas užima tvirtas pozicijas tarp kasdienių moters grožio ritualų. Šiuolaikinis manikiūras atveria plačias nagų priežiūros ir puošybos galimybes. Nagai net tik lakuojami įvairių spalvų ir atspalvių lakais, bet taip pat puošiami dailiais piešiniais, akmenukais, blizgučiais ir kitais stilingais papuošimais.
Tačiau dėmesį vertėtų atkreipti ne tik į manikiūro grožį. Periodiškai atliekamas manikiūras saugo nagų sveikatą: nagai geriau auga, tampa atsparesni, mažiau lūžinėja. Manikiūras padeda greičiau pastebėti nagų pažeidimus, atpažinti nagų grybelį. Ši procedūra taip pat apsaugo nagus nuo dehidratacijos, sluoksniavimosi, skilinėjimų.

Manikiūras Vilniuje ne tik grožiui bet ir higienai
Manikiūras Vilniuje ne tik grožiui bet ir higienai

Kartais klaidingai manoma, kad nuolatinis lakavimas yra žalingas nagų sveikatai ir kenkia nagams. Svarbu atsiminti, kad nagai – tai mūsų organizmo ragena, kuri drėgmę, vitaminus ir mineralines medžiagas pasisavina ne iš išorės, ne iš nago viršaus, o iš apačios, kitaip sakant, iš organizmo. Dėl šios priežasties nagų lakavimas nekenkia nagui ir nesukelia nago plokštelės išsausėjimo. Anaiptol, įprastas ar gelinis lakas saugo nagus nuo kenksmingų išorinių veiksnių ir padeda nagui išlaikyti darbinį krūvį, naudojant buitinės chemijos priemones, plaunant indus ir dirbant kitus darbus.

1 comment

  1. O kokios priežastys gali lemti gelinio lakavimo trumpalaikiškumą? Specialistė naudoja ir bazę ir topą, tačiau man lakavimas laiko vos savaitę. Galvoju pamėginti namuose hibridinį Kinetics Solar Gel nagų laką.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *